Ödüller

2009 - 2010

KADIN DOSTU MEKANLAR KENTSEL TASARIM ÖĞRENCİ YARIŞMASI - Pınar Kayhan, Gönül Dereli (ITU),Pelin Kaydan`dan (ITU) - MANSİYON

8. PROSTEEL 2010 ÇELİK YAPI TASARIMI ÖĞRENCİ YARIŞMASI - Pınar Kayhan, Murat Ardalı - 1.MANSİYON

2010 - 2011

ARCHGRAD “INFILL GREENERY: URBAN AGRICULTURAL SEEDS” - Habibe AKGÜN - AYIN PROJESİ ÖDÜLÜ

2010 - 2011

ARCHIPRIX TÜRKİYE 2011 - Gaye BEZİRCİOĞLU - 1. ÖDÜL - ÇimSA Beyaz Çimento Ödülü

2011 - 2012
ARCHIPRIX TÜRKİYE 2012 - Nazlı KÖK - "Serra" Özel Ödülü

2012-2013

ARCHIPRIX TÜRKİYE 2013 - Nebahat Mine TUNCA -"Serra" Özel Ödülü

2014-2015

INNOVATIVE MINDS 2014 - Ertunç HÜNKAR - Mansiyon

MIMED 2014 - Cansu ÖZEFE - Jüri Özel Ödülü

2017-2018

İzmir SMD Öğrenci Bitirme Projesi Ödülleri 2017 - Ece DURAN- Sergileme

AMSTERDAM ART BRIDGE Competition - Utku AKÇAY - İkincilik

Tümaş 3. Geleneksel Stant Öğrenci Tasarım Yarışması - Cansu Servet Nur TATAR - Üçüncülük

Venedik Bienali 16. Uluslararası Mimarlık Sergisi Türkiye Pavyonu VARDİYA - Seyit KOYUNCU - Atölye çalışması katılım

MİTA 2018 Mimari Tasarım Araştırmaları ve Kentlere Katkısı Öğrenci Projeleri Sergisi - Ece DURAN - Sergileme

İzmir SMD Öğrenci Bitirme Projesi Ödülleri 2018 - İrem KALECİ - Eşdeğer Ödül (Venedeki Bienali Gezisi ödülü)

İzmir SMD Öğrenci Bitirme Projesi Ödülleri 2018 -​ Deniz TAŞKIN, Cansu Servet Nur TATAR,  Onur POLAT - Sergileme

FabFest 2017 – EcoFAB – Doç. Dr. Güzden VARİNLİOĞLU, Ar. Gör. Gözde Damla TURHAN, Berfin ÖZEL, Çağla Özge BALABAN, Furkan Sinan ÜĞÜTMEN, Elfin ULUPINAR, Erman ESKİKÖY, Mehmet Sadık AKSU, Mert SARTIK, Murat KUMBARACI, Seyit KOYUNCU -  Birincilik ve Üçüncülük Ödülü

2018-2019

Fabfest 2018 – EcoFAB  – Doç. Dr. Güzden VARİNLİOĞLU, Ar. Gör. Gözde Damla TURHAN, Elfin ULUPINAR, Seyit KOYUNCU, Erman ESKİKÖY, Onur BATURAY, Alper ATEŞ, Kaan TURHAN, Erol GÖNÜL, İpek Yağmur AKBAŞOĞLU, Ayça Sevinç ÖZÜM, Emir EMİRBAYER, Aslıhan DOYURAN, Seda TOSUN, Büşra KAYALAR, Melih YAVUZ, Sercan HATIRNAZ - Birincilik ve Üçüncülük Ödülü

MSTAS 2019 Kabuk Tasarım Yarışması - Tunç ÇOKUYSAL, Barış DONDAR ve Canberk KAPLAN - Birincilik

İzmir SMD Öğrenci Bitirme Projesi Ödülleri 2019  - Seyit KOYUNCU, Alp Arda GÖNENMİŞ, Münire Sude ARGUN - Sergileme

The SKYHIVE 2019 Skyscraper Challenge Yarışması - Erman ESKİKÖY - Finalist

Mavibahçe Tavan Tasarımı Yarışması - Seyit KOYUNCU, Ebrar EKE, Erman ESKİKÖY - Üçüncülük

2019-2020

ARCHIPRIX TÜRKİYE 2019 - Seyit KOYUNCU - Eşdeğer Mansiyon

STONELINE İzmir Marble Fair 2020 Stand Tasarım Yarışması - Alp Buğra NAZAR, Gizem ÇALIŞKAN - Eşdeğer Mansiyon

20. SAINT-GOBAIN Öğrenci Yarışması (Ulusal Aşama) - Gizem ÇALIŞKAN, Ayça Özüm SEVİNÇ - İkincilik

GENÇ YARATICI 2020 Reklam Yarışması - Furkan Sinan Üğütmen, Nezihe Gökçe Kökcan - Birincilik

2020-2021

Mars 2050 Yaşam Alanı Fikir Yarışması - İrem Ercan, Talha Üge - Üçüncülük

20. Uluslararası Multikonfor Öğrenci Yarışması - Gizem Çalışkan, Özüm Ayça Sevinç - İkincilik (Birinci aşama)

AURA Istanbul 2021 - Gizem Çalışkan - Bahar Dönemi Sertifika programı ödülü

 

SOSYAL MEDYA

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.